Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araba kiralama

Budget Bahar Kampanyası

Baharın gelişiyle birlikte hem doğada hem de insanların içinde bir hareketlenme oluşur. Kişilerin iş ve tatil amaçlı gezilerinde sıkça tercih ettikleri bir yöntem olan araç kiralama, aynı zamanda insanları birçok yükümlülük ve sorundan kurtarır. Her türlü araç ihtiyacında kişi aracı satın almak yerine kiralayarak çeşitli maddi-manevi sorumluluklardan muaf olabilir. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetin buluştuğu Budget Türkiye’de kaçırılmayacak fırsatlar bulunur. Budget bahar kampanyası, günlük araç kiralamak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Bahara Özel Fiyatlar

Budget hem baharın gelişini kutlamak hem de müşterileriyle bahar heyecanını paylaşmak için bahara özel bir kampanya hazırladığı kampanya dahilinde kiralanan manuel/dizel-benzinli Fiat Egea, Peugeot 301, Citroen C-Elysee, vb. araçların kiralama ücreti KDV dahil yalnızca 295 TL. Günlük kiralama işlemlerinde geçerli olan kampanyaysa 1-22 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde kiralama başlangıç tarihi en son 22 Nisan 2022’dir.

Budget Araç Kiralama Ayrıcalıkları

Budget Türkiye, deneyimini; esneklik, kişisel çözümler, ayrıntılı yerel bilgi ve kaliteli hizmetle birleştirerek müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutar. Her zaman ödenen paranın karşılığı olan kaliteli hizmeti sağlamak için Budget, her şey dahil ücretlerin ödenmesinde ön ödeme kolaylığı ve çeşitli ödeme yöntemleriyle müşterilerinin memnuniyetini sağlar.

Budget Türkiye bünyesinde bulunan kiralık araç filosundaki her bir araç, kiralama işlemleri öncesinde güvenlik açısından kontrol edilir ve dezenfekte edilir. İnovatif yöntemler, son teknoloji ve çözüm odaklı bakış açısı sayesinde müşterilerinin kişisel ihtiyaçlarını karşılayan hizmetler sunan Budget, kaliteli hizmeti uygun fiyatla buluşturur.

Budget Bahar Kampanyası Koşulları

Budget Türkiye internet sitesinden yapılan randevulara özel olan kampanyadan faydalanmak için Budget genel araç kiralama koşulları geçerlidir. Günlük araç kiralamalarında geçerli olan kampanya 1 Nisan 2022 tarihinde başlayıp, 22 Nisan 2022 tarihinde sona erer. Kampanya kapsamındaki manuel/dizel-benzinli Fiat Egea, Peugeot 301, Citroen C-Elysee, vb. araçlar kiralanırken, KDV dahil günlük kiralama ücreti 295 TL’dir. Kampanya Budget Türkiye Kurumsal Ofisleri’nde geçerlidir ve filo imkanlarıyla sınırlıdır. Bahar kampanyası kapsamındaki özel fiyatları kaçırmadan Budget ayrıcalığıyla araç kiralama hizmeti almak için ilgili sayfadan rezervasyon işlemlerini ofiste veya online ödeme seçenekleriyle hemen yaptır!