Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
iş hayatı

Budget Kurumsal Modülü ile Tanış!

Budget markasını, diğer tüm kurumsal ve global araç kiralama şirketlerinden ayıran en önemli özellik, tamamen müşterilerinin güvenliği, konforunu ve mutluluğunu düşünerek oluşturduğu teknolojik alt yapısıdır.

Budget, kurumsal modülü sayesinde araç kiralama sürecinin her adımında müşterilerine güven ve 7/24 destek sağlıyor. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan ve ürün ve hizmetlerini bu doğrultuda geliştiren Budget, araç kiralama hizmetlerinden faydalanan tüm müşterilerin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyle birlikte tüm imkanlardan faydalanarak beklentilerin üzerinde bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Budget Kurumsal modülde hesabınızı oluşturmak ise çok kolay! Kurumsal müşterimiz olmak için Kurumsal Kısa Dönem Araç Kiralama formumuzu (form yönlendirmesi olacak ) doldurup talebini bize ilettiğinde ekiplerimiz hesabını oluşturman için seninle iletişime geçecek ve kurumsal modül üyeliğin başlamış olacak. Kullanıcı adın ve şifrenle senin için özenle oluşturulmuş ekranlara giriş yapabilir, üyeliğin sayesinde tüm araç rezervasyonlarını dilediğin ofis ve araçlar için gerçekleştirebilirsin.

Budget Türkiye Neler Vaad Ediyor?

  • Ulaşımda çözüm odaklı, yenilikçi ve küresel anlamda bir yol arkadaşı olmayı,
  • Müşterilerin ve paydaşların tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak maksimum memnuniyet sağlamayı,
  • Teknolojik gelişmeleri ve inovatif yaklaşımları dijitalleşme ile birleştirerek uygulama alanlarını geliştirmeyi,
  • Müşterilerle birlikte çalışan memnuniyetini, çevre duyarlılığını, verimliliği ve finansal karlılığı artırabilmek için sürdürülebilir birçok uygulamayı gündelik hayata uyarlayarak güvenilirliği artırmayı,
  • Müşteri şikayetlerinin ele alınma sürecinde olabildiğince hızlı, açık, güvenilir, adil, tarafsız, erişilebilir, şeffat ve ücretsiz çözebilir olmayı bir bütünlük çerçevesinde değerlendirip müşteri memnuniyetini sağlamayı,
  • Kullanıcıların gizlilik taahhüdüne bağlı kalmayı,
  • İş güvenliği, iş sağlığı, kalite ve çevre ile ilgili ulusal ya da uluslararası mevzuatlara uygun yükümlülükleri yerine getirmeyi,
  • Sunduğu kurumsal imaj çerçevesinde, doğal kaynakları korumayı, önemli çevresel risklerin farkında olup çevresel kirliliği önlemeyi ve çevresel performansı sürekli olarak iyileştirmeyi,
  • Çevrenin korunması ve saygı bilincinin artırılması adına sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeyi,
  • Entegre bir yönetim sistemiyle tüm hedef ve programların gözden geçirilerek iyileştirilmesinin sağlanmasını ve performansın arıtılmasını hedefliyor.

Budget Kurumsal Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Kurumsal Araç Kiralama;

İçerisinde günlük ya da aylık araç kiralama, müşterilere özel avantajlı fiyat teklifleri, bulunulan yere yakın araç kiralama ofisleri, soru ya da taleplerin direkt olarak iletilebildiği kişiye özel atanmış kurumsal satış danışmanı ve fatura bilgileri, kiralama, HGS ve trafik cezalarının görüntülenebildiği kurumsal modül hizmetleri bir arada bulunuyor.

Bireysel Kiralama;

Müşteriler, ihtiyaçları doğrultusunda Budget’ın günlük ya da aylık araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirler. Böylelikle Türkiye’nin en gelişmiş araç kiralama ağından ve en geniş araç filosundan güvenle ve memnuniyetle faydalanma ayrıcalığına ulaşmış olurlar.

Budget İstediğin Yerde;

Budget İstediğin Yerde özelliği ile artık müşteriler araçlarının diledikleri yere gelmesini sağlayabiliyorlar. Burada yapılması gereken tek şey, Budget’ın İstediğin Yerde özelliği ile araç çağırmak. Tercih edilen araç, müşterilerin istediği konuma teslim edilir ve arzu edilen konumda tekrar müşterilerden teslim alınır.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti;

Budget ile sahip olunabilecek bir diğer hizmet ise şoförlü araç kiralama hizmetidir. Bu hizmet; araç kiralanılan süre boyunca aynı zamanda şoför hizmeti de alınmasını sağlayan bir pakettir.

Budget Tam Destek Hizmeti;

Bugdet tam destek hizmeti; oluşabilecek hasar, arıza, bakım durumlarında, lastikle alakalı yaşanan sorunlarda ve bilgi almak üzere teknik destek alınması gereken durumlarda devreye giren operasyonel birtakım hizmetleri kapsamaktadır.