Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
cumhuriyetin 100.yılını tarih dolu rotalarla kutla

Cumhuriyet’in 100.Yılını, Tarih Dolu Rotalarla Kutla!

Cumhuriyetin ilanının 100. yılını kutlarken, tarihimizin izlerini doyasıya yaşamak istiyorsan, Türkiye'nin dört bir yanında seni bekleyen bu özel lokasyonlara mutlaka göz atmalısın!

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun ardında yatan değerleri, mücadeleyi, bağımsızlık aşkını ve ruhunu hissedebileceğin tarihle iç içe bir yolculuğa hazır mısın?

Anıtkabir, Ankara:

Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir, bu özel yılda ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Burası sadece bir anıt değil, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı, bağımsızlık mücadelesinin izlerini yakından hissedebileceğin bir ebediyet hazinesi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi, Ankara:

Cumhuriyetin ilanından bu yana Türkiye'nin kaderini belirleyen kararların alındığı mekan olan TBMM'yi ziyaret ederek, tarihin tanıklarından biri olabilirsin.

Dolmabahçe Sarayı, İstanbul:

Atatürk'ün vefat ettiği yer olan Dolmabahçe Sarayı’nın muhteşem mimarisi ve Atatürk'ün kaldığı odanın büyüleyici atmosferini yaşamak, bizlere Cumhuriyetin değerini bir kez daha hatırlatıyor.

Samsun:

Mustafa Kemal Atatürk'ün Kurtuluş Savaşı'nı başlatmak için Bandırma Vapuru ile çıktığı ilk şehir olan Samsun, Cumhuriyet tarihi için büyük bir öneme sahip. Sen de Samsun’da Atatürk Anıtı ve Müzesi'ni ziyaret ederek bu tarihi anın hissayatını yaşayabilirsin.

Cumhuriyet Meydanı, İzmir:

İzmir, tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ve her daim yaşam dolu bir şehir olmuştur. Bu tarihini İzmir, milli bayramlarda Cumhuriyet Meydanı'nda adeta bir festival havasında kutlar. Sen de bu meydanda elinde Türk bayrağı ve göğsünde vatan sevgisiyle dolaşırken kendini tarihin içinde bir yolculukta hissedeceksin.

Özellikle 29 Ekim günü meydanda toplanan kalabalık, marşlar eşliğinde coşkulu bir şekilde yürüyüşe geçer. Bu sırada çevrende göreceğin renkli kostümler, halk oyunları ekipleri ve bando takımları seni çoktan büyülemiş olacak! Her yaştan insanın, çocukların, gençlerin ve yaşlıların bu coşkuya ortak olduğunu görmek insanın içini ısıtan türden.

100 yıl coşkusunu nerede kutlamak istersen, Budget tüm ihtiyaçlarına ve zevkine uygun araç modelleri ile yanında! Peki kırmızı bir arabayla Ekim boyunca tüm bu lokasyonları gezme fikri? Budget’la harika olur gibi! İhtiyacına ve zevkine uygun tüm Budget araç kiralama seçeneklerine web sitemizden ulaşabilirsin!