Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
sıcak su kaplıcası

Gidince Dönmek İstemeyeceğin Doğal Mekanlar

Ülkemiz, eski zamanlardan bu yana birçok medeniyeti topraklarında misafir eden ve bu yapısı sayesinde kültürel anlamda birçok zenginliği içerisinde barındıran bir özelliğe sahip. Gidilen, gezilen her bir şehir, geçmişin büyüleyici izlerini taşıyor ve birbirinden güzel dokularıyla görenleri mest etmeye devam ediyor. Sen de ülkemizin birbirinden doğal ve turistik güzellikleriyle yakından tanışmak istersen içeriğimiz tam sana göre!

Kapadokya / Nevşehir

Kapadokya, milyonlarca yıllık tarihe sahiplik etmesinin yanında Türkiye’nin turizm cennetlerinden biri olma özelliğine de sahip. Kapadokya’ya geldiğinde vadiler boyunca boyları 1 metre ile 15 metre arasında değişen Peribacaları ile karşılaşacaksın, büyülenmeye hazır ol. Kapadokya, Nevşehir ilinde bulunduğu için karasal bir iklim özelliğine sahip. Yaz ayları genellikle sıcak olur, kış ayları ise oldukça karlı ve soğuk geçer. Birbirinden farklı mimari yapıları ve tarihi eserleri içerisinde bulunduran Kapadokya, turistik bir bölge olarak kişileri kendine çekme konusunda apayrı bir özelliğe sahip. Bu bölgede, peri bacaları gezisi, balon turları ve hava durumu fark etmeden yapabileceğin birçok aktivite bulunuyor. Kapadokya’nın her mevsim ayrı bir güzelliğe büründüğünü unutmamalısın. Bu nedenle planlarını sadece bir kereliğine değil belki birden çok kez Kapadokya’ya gidecekmiş gibi yapabilirsin.

Nevşehir’i ve civardaki tüm doğal güzellikleri gönlünce gezmek için Budget ile Kayseri Havaalanı’ndan araç kiralayabilir, zaman ve mekân kaygın olmadan gezi keyfini doyasıya yaşayabilirsin!

Pamukkale / Denizli

Denizli denilince akla gelen ilk yer kuşkusuz Pamukkale Travertenleridir. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Pamukkale travertenleri, bembeyaz eşsiz görüntüsüyle ülkemizin en çok turist alan ve en merak edilen yerlerinden biri olma özelliğine sahip. Eğer Pamukkale’ye gitmeyi düşünüyorsan özellikle gün batımını görmeden oradan dönmemelisin. Pamukkale’nin beyazlığı ve gün batımının turuncusunun ortaya çıkardığı muhteşem manzara, asla unutamayacağın güzellikler arasına mutlaka girecek!

Ayrıca Pamukkale’ye gittiğinde ulaşım sorununu dert etmene de gerek yok. Denizli Havaalanı’ndan Budget farkıyla kiralayacağın sana özel araç ile civardaki tüm güzellikleri gönlünce gezebilirsin.

Bolu / Yedigöller

Yedigöller, Bolu ilinde olmasıyla birlikte ülkemizin en güzel orman alanları arasında bulunur. 1965 yılında milli park olarak ilan edilen bu alan, yaşanan bir heyelan sonucu oluşan 7 farklı gölden oluşur. Yedigöller, fotoğrafçılar ve gezmeye gelen ziyaretçileri için eşsiz bir güzelliğe sahip nitelikte. Oldukça sessiz ve sakin bir tabiata sahip olduğu için şehir yaşamının koşturmasından uzaklaşmak isteyenler için en ideal alanlar arasında bulunuyor. Huzur ve doğanın iç içe olduğu bu güzelliği keşfetmek istersen Yedigöller tam sana göre! Buraya geldiğinde 7 farklı göl arasındaki patikalarda yürüyüşler yapabilir, temiz havayı ciğerlerine doldurabilir ve birbirinden güzel fotoğraflarla gününü güzelleştirebilirsin. Yedigöller’e gitmek için İstanbul’dan ya da Kocaeli’nden Budget sayesinde kiralayacağın aracının her zaman sana eşlik etmeye hazır olacağını unutmamalısın. Böylelikle yolu dert etmeden sana sadece anın tadını çıkarmak, doyasıya gezmek ve geriye eşsiz birbirinden güzel anılar bırakmak kalacak!