Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
budget hopi indirimi

Hem İndirim Hem de Paracık Kazanmak için Hopi!

İş gezileri, tatil, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlar için her marka ve modelden araç kiralayabileceğin Budget; Hopi iş birliği ile hem indirim hem de Paracık kazanmanı sağlıyor! Hopililer, Budget ile araç kiraladıklarında %35 indirimden yararlanırken aynı zamanda kiralama başına 30 TL Paracık kazanıyor. İster iş gezisinde rahat dolaşmak için ister sevdiklerinle tatil yapmak için olsun, Budget ile araç kiralamak hem konforlu, güvenli ve keyifli vakit geçirmeni sağlar hem de en uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmetine ulaşmanı sağlar.

Budget Ayrıcalığı ile Araç Kiralama

Ülkenin her yanında bulunan kiralama ofisleri ile hizmet veren Budget; hem kişisel hem de kurumsal ihtiyaçlara yönelik farklı segmentlerden onlarca marka ve model araç kiralayabileceğin uygun fiyatlı ve kapsamlı bir araç kiralama hizmeti sunar. Özgürce sürüş keyfi yaşamak, valizleri düşünmemek, daha fazla lokasyonu ziyaret etmek ve güvenli seyahat etmek için Budget ile araç kiralayabilirsin!

Budget Araç Kiralama Yöntemleri

Hem işletmelere hem de bireysel kiralamalara uygun araç filosu ile ülke çapında kapsamlı kiralama hizmeti veren Budget; aracın kiralamasından teslim edilmesine kadar rahat ve güvenli şekilde kullanımını sağlamak için çalışır. Budget İstediğin Yerde hizmetini kullanarak aracını online olarak kiralayabilir, herhangi bir ofise gitmene gerek kalmadan dilediğin yerden teslim alabilirsin. Kazandığın bu vakti de daha fazla yeri keşfetmek için kullanabilirsin!

Budget ayrıcalıklarıyla araç kiralama için internet sitemizi, Budget Mobil uygulamasını, 444 4 722 numaralı telefon hattını, rez@budget.com.tr e-posta adresini ve ülkenin her yanındaki Budget araç kiralama ofislerini kullanabilirsin. İyi yolculuklar!