Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
Saat Aralığı
İade Etme Ofisi
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Saat Aralığı
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
budget araba kiralama

Her Sürüşte Ayrı Bir Macera; Ford Kuga ile Tanış

Güvenlik, performans, konfor ve estetik kavramlarının bir araya geldiği Ford Kuga, aile veya dostlarla çıkabileceğin uzun yolculuklarda isteyebileceğinden daha fazlasına sahip. Düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans sağlayan Ford Kuga; aynı zamanda güvenilir, rahat ve modern. İşte huzurlarınızda, Budget kiralık araç filosunun prestij araçlar grubundan Ford Kuga!

Güvenli, Rahat ve Kaliteli Sürüş Deneyimi

Crossover SUV olarak tanımlanan bu araç türünde hem iç hacim hem de bagaj hacmi oldukça geniştir. Son teknoloji donanımlar ve yüksek kalitedeki tasarımı sayesinde Ford Kuga, en kaliteli sürüş deneyimini en uygun fiyatlara sağlar. Zorlu yollarda dahi sarsıntısız bir sürüş sağlayan araç, yolculukların keyifli maceralara dönüşmesine de olanak tanıyor.

Öne ve geriye hareket edebilen koltukları ile bagaj veya yolcu bölmelerinin hacimleri düzenlenebilirken, ihtiyaca göre artırılabilen iç hacmi sayesinde hem yolcular için konforlu bir seyahat sunuyor hem de bagaj ihtiyacını sorunsuz karşılayabiliyor. Yüksek kalitede malzemelerden üretilen bir araç olan Ford Kuga, gürültü ve sarsıntı gibi problemlerin de ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

Ford Kuga ile Düşük Yakıt Tüketimi ve Yüksek Performans

SUV araçlarla kıyaslandığında hem şehir içi hem de şehirlerarası yolculuklarda düşük yakıt tüketen Ford Kuga, dizel veya benzinli olarak tercih edilebilir. Geniş ve yüksek tasarımına rağmen güvenilir yol tutuşu sayesinde virajlarda dahi daha güvenli bir sürüş sağlayan araç, her türlü yolda güvenebileceğiniz türden bir yol arkadaşı.

Budget Farkıyla Araç Kiralama Deneyimi

Budget kiralık araç filosu bünyesinde her türlü ihtiyaca ve isteğe uygun araçlar bulundurur. Budget Prestijli Araçlar grubunda bulunan Ford Kuga, geniş iç hacmi, güvenilir yapısı, yüksek performansı, şık tasarımı, düşük yakıt tüketimi ve konforlu sürüş deneyimiyle Budget ofislerinde seni bekliyor!

Ford Kuga kiralamak için Budget ofislerinde yüz yüze görüşebilir, Budget Mobil Uygulaması veya ‘444 4 722’ Budget rezervasyon numarası üzerinden saniyeler için işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

Whatsapp