Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
kisin-daha-da-buyuleyici-olan-en-otantik-5-rota

Kışın Daha da Büyüleyici Olan En Otantik 5 Rota

Soğuk hava seni eve hapsetmek için geçerli bir sebep değilse ve aksine kışın büyüsüne kapılmayı seviyorsan, sana ilham verecek, kışın tadını çıkarabileceğin, tarihi dokusuyla büyüleyici 5 rotayı keşfetmeye hazır ol. İşte kış aylarında bir başka güzelliğe kavuşan o rotalar!

Safranbolu, Karabük

Karların altında kalan Osmanlı evleriyle ünlü Safranbolu, kışın bir başka atmosfere bürünüyor. Bu tarihi kasabanın arnavut kaldırımlı dar sokaklarında yürürken, kendini bir zaman yolculuğunda gibi hissedeceksin. Karla kaplı çatılar, şömineli kafeler ve yanan odunların huzura sürükleyen çıtırtıları seni bekliyor. Bu eşsiz manzaraları fotoğraflamayı ihmal etme!

Ahlat, Bitlis

Doğu Anadolu'nun gizemli kasabası Ahlat, kışın adeta bir kartpostal güzelliğine bürünüyor. Selçuklu mezar taşları ve tarihi Ahlat evleri, karın beyaz örtüsü altında daha da etkileyici bir hale geliyor. Buranın huzurlu atmosferi ve derin tarihi, seni adeta bir filmin içinde gibi hissettirecek.

Mardin

Mardin'in taş evleri, dar sokakları ve tarihi yapıları, kışın en soğuk havasında bile içini ısıtacak. Mezopotamya ovasına bakan bu muhteşem şehirde, tarihin ve kültürün izlerini sürerken kışın tadını çıkaracaksın. Mardin mutfağının eşsiz lezzetleri ile de bu görsel şölene tat katabilirsin.

Amasya

Yeşilırmak'ın iki yanından uzanan tarihi Amasya evleriyle çevrili bu şehir, kışın adeta bir masal diyarına dönüşüyor. Karla kaplı dağlar ve tarihi yapılar arasında yürüyüş yaparken kendini huzurlu ve büyülenmiş hissedeceksin. Amasya'nın tarihi dokusunu ve doğal güzelliklerini keşfetmek için daha iyi bir zaman düşünemiyoruz.

Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası, Sivas

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası, kış aylarında daha da etkileyici bir atmosfere bürünüyor. Bu tarihi yapıların ince işçiliği ve mistik havası, kışın bembeyaz örtüsüyle birleşince çok daha büyüleyici bir hale geliyor. Sivas'ın soğuk kış günlerinde bu tarihi güzellikleri keşfetmek, senin için unutulmaz bir deneyim olacak.

İşte sana kışın tadını çıkarabileceğin, tarihi ve otantik güzelliklerle dolu 5 harika rota! Bu yerlerde tarihin ve doğanın iç içe geçtiği eşsiz manzaraların tadını çıkarabilirsin. Ve tabii tüm bu rotalara en güvenilir ve kolay şekilde ulaşabilmen için ihtiyacın olan aracı Budget’ta bulabilirsin. İster Türkiye genelinde havaalanları ve şehir merkezlerinde yer alan ofislerinden ister web sitesi üzerinden dilediğin aracı seç, Budget'ın güvenilir ve kaliteli hizmetiyle kışın tadını çıkar.