Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
online alışveriş

Miles&Smiles'tan Ayakları Yerden Kesen Kampanya!

Miles&Smiles’ın ayaklarını yerden kesecek Budget avantajlarını duymaya hazır mısın? Hem de dünyanın her yerinde geçerli avantajlar! Miles&Smiles’la uçtukça kazandıran, kazandıkça daha çok seyahat ettiren bu harika kampanyanın bilgilerine açıklamadan ulaşabilirsin.

THY ile seyahat ediyorsan, 31 Aralık 2023 tarihine kadar Budget genel kiralama koşullarının (https://www.budget.com.tr/arac-kiralama-kosullari) geçerli olduğu kampanyamızdan faydalanabilirsin. Ancak unutmamalısın ki bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştiremiyorsun. En iyi haberlerden biri ise en başta da belirttiğimiz gibi bu işbirliğinin dünya çapında geçerli olması! Yani yurtdışı kiralamalar için de bu kampanyayı kullanabilirsin.

Dikkat etmen gereken birkaç önemli nokta daha var. Maalesef nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulamalarımız bulunmuyor ve kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekiyor. Kiralamada kullanacağın kredi kartından kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsil edileceği için kira ve depozit toplam bedeli kadar limit müsaitliğinin olması gerekiyor. Ancak merak etme, depozito olarak tahsil edilen tutar kiralaman bittiğinde (varsa ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra) 3-5 iş günü içerisinde aynı karta iade ediliyor.

Eğer Miles&Smiles üyesiysen, bu kampanyadan ekstra olarak mil kazanabiliyorsun. Tüm araç gruplarında 1-2 günlük kiralamalarda 500 mil, ekonomi araç gruplarında 3 gün ve üzeri kiralamalarda 1500 mil, lüks araç gruplarında ise 3 gün ve üzeri kiralamalarda 2500 mil kazanabilirsin. Mil kazanmak için kiralama aşamasında Miles&Smiles üyelik numaranı ibraz etmen yeterli.

Miles&Smiles millerinin, aracın iade edildiği tarihten itibaren ekstrende görünmesi 8 haftayı bulabilir. Millerini bu süreden sonra kaçırırsan, Budget Müşteri İlişkileri ile cs@budget.com.tr adresinden iletişime geçmeyi unutma.

Bol bol mil kazandığın ve unutulmaz anılara imza attığın keyifli seyahatler dileriz!