Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
vodafone-redliler-icin-budgetta-indirim-canlari-caliyor

Vodafone Red’liler için Budget’ta İndirim Çanları Çalıyor!

Budget, Vodafone Red üyelerine araç kiralama işlemlerinde %40'a varan indirimler sunuyor!

444 4 722 Arayarak Rezervasyon İşlemlerini Başlat!

Budget'ta, Vodafone Red aboneleri için her araç kategorisinde özel indirim avantajları mevcut.

Bu avantajlardan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız yeterli.

Yalnızca budget.com.tr üzerinden yapılacak rezervasyonlar için geçerli olan indirim şifrenizi, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak alabilirsiniz. Ayrıca aracınızı alırken, güncel bir şifre sağlamanız gerekecektir.

Bu kampanya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerli olup, tüm aktif Vodafone Red abonelerine açıktır.

Budget'ın Güncel Liste Fiyatları üzerinden Vodafone Red abonelerine %40 indirim sağladığı kampanya fırsatlarından yararlanmak için;

Vodafone Yanımda Uygulaması'ndaki Avantajlar sekmesinde yer alan Fırsatlar Dünyası'ndan Seyahat Kategorisi altında Budget'ı seçerek, "Fırsatı Kullan" adımıyla indirim şifrenizi alabilirsiniz.

Budget ofisine gittiğinizde, Vodafone Yanımda uygulamasından alınan katılım şifresi ve cep telefonu numaranızı göstermeniz yeterli olacaktır; böylece kampanyanız aktifleşecektir.

Kampanyadan sınırsız sayıda faydalanabilirsiniz fakat bu durum yalnızca günlük kiralamalar için geçerlidir. İsteğe bağlı olarak, rezervasyonlarınızı Rezervasyon Merkezi (444 47 22) üzerinden de yapabilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında kazanılan indirim hakları başka kişilere devredilemez ve Budget'ın diğer devam eden kampanyalarıyla birleştirilemez.

Araç kiralamalarında Budget Genel Kiralama Bilgileri ve Koşulları uygulanacaktır. Kampanyada herhangi bir değişiklik yapma hakkı Budget ve Vodafone'a aittir.

Kampanya kapsamında hizmet sağlayıcı firmanın hizmeti sırasında oluşabilecek olumsuzluklardan Vodafone sorumlu tutulamaz.

Kampanya detaylarına www.vodafone.com.tr/red, www.budget.com.tr ve 444 4 722 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Kampanya, filo imkanlarına bağlıdır ve istenilen araçta uygunluk olmaması durumunda eşdeğer veya bir üst grup araç sunulabilir. Kiralama sırasında Budget Kart'ın Budget Ofislerinde talep edilmesi gerekmektedir. Aracı kiralayan kişi ile hattın kullanıcısı aynı olmalıdır. Kampanya 31.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.