Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
budget vodafone red indirimi

Vodafone Red’liler için %40 İndirim Fırsatı!

Araç kiralama sektörünün en dinamik markası Budget, Vodafone Red abonelerine özel bir fırsat sunuyor. Tüm araç gruplarında geçerli %40 indirim ile ekonomik segmentten premium segmente kadar tüm seçeneklerde avantajlı fiyatlar seni bekliyor. Tek yapman gereken Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak şifreni almak. Bu özel şifreyi yalnızca budget.com.tr web sitesinde gerçekleştireceğin işlemler için kullanabileceğini ve araç teslim alırken yeni bir şifre vermen gerektiğini unutmamalısın.

Budget ile keyifli ve avantajlı bir yolculuk için hemen bu fırsattan hemen yararlan!

Peki Koşullar Neler?

Budget, Türkiye sınırları içinde geçerli olan araç kiralama sektöründe, Vodafone Red abonelerine özel bir kampanya sunuyor. Bu iş birliği kapsamında tüm aktif Red aboneleri, ekonomik segmentten premium segmente kadar tüm araç gruplarında %40 indirimden yararlanabiliyorlar. Fırsattan faydalanmak için, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak, Seyahat Kategorisi'nden Budget'ı seçmen ve Fırsatı Kullan adımını takip etmen yeterli olacaktır. Budget ofislerinde, kampanya için gerekli olan şifreni ve cep telefonu numaranı vermen durumunda kampanyadan sınırsızca faydalanabilirsin!

Ancak kampanya günlük kiralamalar için geçerlidir. Aracı kiralamadan önce Budget Genel Kirama Bilgileri ve Koşulları'na dikkat etmende fayda var. Ayrıca kampanya başkasına devredilemez ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Budget ve Vodafone, kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutarlar. Kampanya detaylarına, www.vodafone.com.tr/red, www.budget.com.tr veya 444 4 722 numaralı telefondan ulaşabilirsin. Ayrıca kampanya yalnızca belirli filo seçenekleriyle sınırlıdır ve talep edilen araç mevcut olmadığında, müşterilere yerine getirilebilmesi için aynı veya daha yüksek bir sınıftan alternatif bir araç sunulabilir. Kiralama işlemi sırasında Budget Kart talep edilmelidir ve aracı kiralamak isteyen kişi ile hat sahibi aynı kişi olmalıdır. Bu özel kampanyanın geçerliliği ise 31 Aralık 2023 tarihine kadardır.

Budget ile Ayrıcalıklı Sürüş Keyfi Seninle!

Budget Türkiye, müşteri memnuniyetine verdiği önemle araç kiralama sektöründe öne çıkan bir markadır. Uygun fiyatlarla ve avantajlı kampanyalarla en kaliteli hizmeti sunan Budget, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini dikkate alarak yenilikçi ve deneyimli çözümler sunar. Budget ile araç kiralama avantajlarından yararlanmak için www.budget.com.tr/ adresinden veya ofislerden rezervasyon yapabilir, güvenli ve huzurlu bir sürüş deneyimi keyifle yaşayabilirsin!