Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}
Budget ile araç kiralama deneyimi parmaklarınızın ucunda!

Sen de yollarda özgürlüğü ve konforu bir arada arıyorsan, Budget’la yola çık. Budget uygulamasını indir, Türkiye'nin 33 şehir ofisleri, 23 havalimanı ofisleri ve Budget İstediğin Yerde ofislerinden hemen rezervasyonunu yap!

App Store
araç kiralama

İlgi Çekici Stil, Üstün Konfor: Volkswagen T-ROC

Araç kiralamak çoğu zaman satın alma seçeneğine göre daha avantajlıdır. Ayrıca kiralama işlemiyle makul ücretler ödeyerek istediğiniz her model araca erişebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kiralama işlemi, araç satın almaya göre birçok mülki sorumluluktan da muaf olmanızı sağlar.

Prestijli Araçların Gözdesi Volkswagen T-ROC

Budget, kiralık araç filosunda her segmentten araç bulundurur. Prestijli kiralık araçlar grubunun en önemli üyelerinden olan Volkswagen T-ROC, kompakt SUV’lerin en şık ve stil sahibi üyesi olmasının yanı sıra konforu da üst seviyelere taşır. T-ROC; kaliteli iç tasarımı ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunarken, keskinleştirilmiş dış tasarımı sayesinde estetik algılara da hitap eder. Volkswagen T-ROC; ileri teknolojik donanımları, kaliteli malzeme seçimleri, göz alıcı tasarımı ve tüm detayları ile benzer modellerin arasından kolayca sıyrılır.

Volkswagen T-ROC, yüksek performansı düşük yakıt tüketimiyle sağlar. TSI ve FSI teknolojileri ile daha küçük motor hacmiyle daha yüksek beygir ve çekiş gücüne sahiptir. Bunun yanı sıra düşük motor sesi ve titreşimsiz kullanımı sayesinde sürüş keyfini zirveye çıkaran Volkswagen T-ROC, hız sabitleyici sistemi ve sürüş asistanlarıyla da sürücüye destek olur.

Volkswagen T-ROC, şehir içi ve şehirlerarası yollarda güvenli ve konforlu sürüş deneyiminin yanı sıra geniş iç hacmi sayesinde rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar.

Budget Prestijli Kiralık Araçlar

Birinci sınıf bir aracın sunduğu bütün konfor özelliklerine sahip Budget Prestijli Araçlar, yüksek kalitedeki malzemeleri, güvenlik donanımlarını, üstün sürüş deneyimini, konforu ve performansı bir araya getiriyor. Güvenli, huzurlu ve kaliteli seyahate olanak sağlayan Budget Prestijli Kiralık araçlarla tanışmak için tüm Budget ofislerine davetlisiniz.