Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

DİYARBAKIR HAVALİMANI

Diyarbakır Havalimanı gelen yolcu salonu Ağaçgeçit Mahallesi, KAMIŞLI BULVARI, 21090 Bağlar/Diyarbak

Telefon

Pazartesi - Pazar 08:00 - 21:45
Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama

Diyarbakır Havalimanı Araç Kiralama

Budget Diyarbakır Havalimanı rent a car ofisinden ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve tercihlerinize göre en uygun aracı kiralayabilir, Diyarbakır’ı keşfederken tüm kısıtlamalardan kurtularak doyasıya özgürlük yaşayabilirsiniz. Diyarbakır Havalimanı gelen yolcu salonunda bulunan ofiste görev yapan profesyonel personellerden danışmanlık alarak gerek şehre dair geniş bilgi edinebilir, gerekirse kararsız kaldığınız noktada en doğru aracı bulmak için yardım isteyebilirsiniz. Geniş araç filosunda yer alan Economic, Comfort, Prestige ve Premium sınıflardaki alternatiflerle yolculuğunuzu konforlu ve keyifli hale getirebilirsiniz. Üstelik Diyarbakır’dan aldığınız aracı farklı bir şubede teslim etmek isterseniz, bu konuda da Budget’ın esnek hizmet sözleşmelerinin farkını yaşayabilirsiniz.
 
Budget ile Diyarbakır Araç Kiralama Güvencesi
 
Doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve tadına doyum olmayan yöresel lezzetleri ile Diyarbakır’ın dört bir köşesinde yapılacak sayısız keşif var. Diyarbakır Havalimanı araç kiralama hizmeti aldığınız takdirde tüm rotanıza sadık kalabilir, seyahat planınızı tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz ya da bir anda tüm planı revize edebilirsiniz. Tüm araçlar mekanik, donanım ve konfor anlamında kontrol edildikten sonra teslim edildiği için yolda kalma tedirginliğini geride bırakabilir; gerektiği takdirde Budget uzmanlarına 7 gün 24 saat boyunca ulaşarak destek isteyebilirsiniz.
 
Kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunma felsefesiyle hareket eden markadan hizmet almaya karar verirseniz erken rezervasyon fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz. Online olarak, mobil uygulama aracılığı ile veya çağrı merkezi kanalından rezervasyonunuzu yaptırarak hem indirimlerden yararlanabilir hem de uçaktan iner inmez konforlu bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Ödemeleri ofiste kredi kartıyla veya online olarak yapabilir; online ödemelere özel ek indirim fırsatlarından da yararlanarak avantajlarınızı çoğaltabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık sözleşme esnekliğini sunan Budget Diyarbakır Havalimanı kiralık araç ofisi haftanın 7 günü saat 08:00 – 21:45 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Diyarbakır'a Yola Çık

Şehir Ofisleri

DİYARBAKIR ŞEHİR

Şanlıurfa Yolu Üzeri 1. Km. Merkez Diyarbakır

Telefon 0412 512 18 20

Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:30
Cumartesi 08:30 - 16:30
Pazar Kapalı