Teslim Alma Ofisi
Alış Tarihi
{{fromDayNumber}}
{{fromDayName}} {{fromMonthName}}
İade Ofisi Seç
İade Tarihi
{{toDayNumber}}
{{toDayName}} {{toMonthName}}

Budget ofisi

Sonuç bulunamadı.
{{index + 1}}

{{item.WebOfficeName}}

{{item.Distance}} km

{{item.PostAdress}}

Telefon {{item.PhoneNumber}}

{{date.Date}}
{{item.Day}} {{item.TimeZone}}
1

MALATYA HAVALİMANI

Erhaç havalimanı Gelen yolcu terminali Akçağ / Malatya

Telefon

Pazartesi - Pazar 07:00 - 02:00
Malatya - Erhaç Havalimanı Araç Kiralama

Malatya - Erhaç Havalimanı Araç Kiralama

Doğu Anadolu’nun en gelişmiş, en kalabalık ve en görülesi merkezlerinden olan Malatya yıl boyunca sıklıkla ziyaret edilen bir şehirdir. Şehrin gelişimine bağlı olarak ulaşım yolları çeşitlenmiş ve hava yolu taşımacılığına gösterilen ilginin çoğalması ile birlikte Malatya - Erhaç Havalimanı araba kiralama alternatifleri artış göstermiştir. Türkiye’de ve dünyada birçok merkezde faaliyet gösteren Budget Malatya Havalimanı kiralık araç hizmeti sunan en popüler markalardan biridir. Hizmet kalitesi odağında faaliyet gösteren markanın şubesi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 07:00 – 19:30 aralığında müşterilerini ağırlamaktadır. Farklı kanallardan gerçekleştirilen erken rezervasyon bilgileri doğrultusunda araçlar müşterilerin varış zamanına göre hazır hale getirilmekte ve zaman kazanılması sağlamaktadır. Mobil uygulama, çağrı merkezi ve internet sitesi gibi kanallardan erken rezervasyon yapılmaması halinde de süreç hızla ilerlemekte ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hız yakalanabilmektedir.

İhtiyaçlarınıza En Uygun Yanıt Budget’ta

Yalnızca Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren Budget filosu oldukça geniştir ve yenilenen modeller doğrultusunda genişlemeye devam etmektedir. Malatya - Erhaç Havalimanı rent a car ofisindeki personeller araç seçimi noktasında kararsızlık yaşayan müşterilere danışmanlık vererek aldıkları hizmetten maksimum fayda sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Farklı segmentlerdeki araçlar arasından seçimini yapan müşterilere araçları teslim edilmekte ve iade gerçekleşene dek 7 gün 24 saat boyunca destek alma ayrıcalığı yaşatılmaktadır. İade sürecinde de müşterilere alternatif sunan Budget, farklı şubelere teslim seçeneği ile fark yaratmaktadır.
 
Siz de Malatya’ya adım atmaz size özel tahsis edilen araçla özgür bir yolculuk yapabilirsiniz. Şehrin tüm güzelliklerini kişiselleştirilmiş tatil planınız doğrultusunda keşfedebilir, güvenle yola çıkabilirsiniz. Budget Malatya Havalimanı araç kiralama ofisi aracılığıyla en ekonomik tekliflerden yararlanmanın keyfi ile muhteşem deneyim yaşayabilirsiniz.

Malatya' yı Keşfet

Şehir Ofisleri

MALATYA ŞEHİR

Turgut Özal Mh. Fahri Kayahan Bulvarı No:27/C (Opet Karşısı) Yeşilyurt Malatya

Telefon 0422 327 19 13

Pazartesi - Pazar 09:00 - 18:30